Założyłem firmę aby pomagać ludziom w ich codziennych problemach z komputerami . Wierzę, że indywidualne podejście do Klienta jest podstawą udanej współpracy i nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli tylko w pracę wkłada się serce i umiejętności.
- Adrian Brosz, właściciel
  • Opieka informatyczna nad całością struktury firmy
  • Audyty bezpieczeństwa
  • Projektowanie i wykonanie sieci LAN
  • Naprawa komputerów i laptopów
  • Obsługa indywidualna

Podpisana została umowa na obsługę oprogramowania enova365 ERP.

Kompleksowa obsługa obejmuje całokształt spraw informatycznych.

Zasady współpracy

Wiemy, że najważniejsze jest zadowolenie klienta. Dlatego staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i być elastycznym w dopasowywaniu stworzonych zgodnie z zasadami profesjonalizmu rozwiązań.

Jednak nawet najlepszy specjalista nie pomoże, jeśli nie potrafi odpowiednio rozmawiać z człowiekiem który potrzebuje pomocy. Kultura osobista, oraz wysoki poziom komunikacji interpersonalnej jest kluczowym elementem dobrze wykonanego zlecenia.

Większość ludzi nie musi wiedzieć "jak działają" komputery. Natomiast ważne jest by dobrze zrozumieć ich sugestie. Dlatego z klientami rozmawiamy "po ludzku". Jednak aby właściwie poradzić sobie z problemem trzeba mieć zasób wiedzy pozwalający na zrozumienie komunikatów sprzętu. Doskonale znamy również język komputerów.

Dla konkretnych potrzeb możemy ustalić z klientami kontrakt pomocy natychmiastowej - w takich przypadkach między awarią a naszym przyjazdem mija nie więcej niż 2-3 godziny - przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Świadomość takiej obsługi daje pewność że można spokojnie spać, a ewentualne straty ekonomiczne są zminimalizowane. Dzięki temu, każdy klient jest po prostu zdrowszy.

Sporo problemów z obsługą informatyczną bierze się z dwóch powodów - większej odległości serwisu oraz dużej ilości klientów, których trzeba "załatwić" w określonym czasie. My działamy według innej filozofii. Przede wszystkim nie podpisujemy umów, jeśli nie jest możliwy dojazd na miejsce awarii w ciągu mniej niż godziny.

Wiemy iż ogranicza to liczbę potencjalnych kontraktów, ale wolimy mieć ich mniej, a bardziej zaufanych. Co więcej, dzięki temu nie "załatwiamy" klientów - my pomagamy ludziom w ich problemach.

Dane adresowe

Katowicka 175b Bielsko-Biała
NIP: 6521610218
firma@brocom.pl
REGON: 241288508
+48 604 800 410
Konto: 04 1020 1390 0000 6102 0717 6102